Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „LANKSTI LINIJA“

Inžinierius mechatronikas (-ė) Alytuje

1577-2455 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Alytus - UAB „LANKSTI LINIJA“

Darbo pobūdis

Nuolatinė automatikos, elektronikos ir elektros įrenginių priežiūra ir kontrolė;
Programinio valdymo įrengimų bei įrenginių remonto darbų atlikimas;
Operatyvus iškilusių techninių problemų bei gedimų sprendimas;
Dalyvavimas techninių klausimų sprendime.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis techninis išsilavinimas (energetika, elektrotechnika arba elektros inžinerija);
Gebėjimas skaityti elektronines, principines schemas;
Techninės dokumentacijos (brėžinių) skaitymas;
Gamybos technologijų išmanymas;
Panašaus darbo patirtis (būtų privalumas);
Inžinerinis loginis mąstymas, gera nuovoka;
Savarankiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas.

Įmonė siūlo

Kodėl mes?

Siūlome įdomų, atsakomybės ir iššūkių pilną darbą su aukščiausio lygio inžinerinėmis inovacijomis;
Draugišką energingą komandą, kuri pasiruošusi dalytis savo žiniomis ir patirtimi;
Saviraiškos ir profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

1577-2455 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atrankos pokalbio metu bus aptartas darbo užmokestis, kuris priklausys nuo jau turimų žinių ir įgūdžių.

UAB „Lanksti linija“ – nuo 2001m. sėkmingai tarptautinėje rinkoje dirbanti metalo apdirbimo įmonė, turinti ilgamečius partnerius, diegianti pažangiausias metalo apdirbimo technologijas. Orientuojamės į nuolatinę plėtrą, aukščiausią kokybę, profesionalios ir motyvuotos komandos formavimą.
informacija apie UAB „LANKSTI LINIJA“
1831 €
Vid. atlyginimas bruto
(20% didesnis už LT vidurkį)
236
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1355 €
25% uždirba 1355-1562 €
25% uždirba 1562-1961 €
25% uždirba nuo 1961 €