Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Limeta"
More about company »

Inžinierius Metrologas - Fizikas (Vadovas)

Nuo 600 Eur
Vilnius - UAB "Limeta"

Darbo pobūdis

  • rengti matavimo priemonių kalibravimo, patikros, bandymų ir atitikties vertinimo procedūras, kitą techninę dokumentaciją metrologijos srityje;
  • statistiškai apdoroti gautus matavimų rezultatus ir kvalifikuotai pateikti išvadas apie gautus rezultatus;
  • kompetencijos ribose dalyvauti kokybės vadybos sistemoje, teikti pasiūlymus dėl kokybės vadybos sistemos gerinimo;
  • atlikti matavimo priemonių pirminę ir periodinę patikrą, kalibravimą, bandymus, atitikties vertinimą pagal atitinkamas metrologas.

Reikalavimai

  • turėti aukštąjį universitetinį arba jam prilygintą fizikinių technologinių mokslų studijų srities išsilavinimą (ar studijuoti aukštojoje mokykloje 3-4 kurse);
  • išmanyti Lietuvos Respublikos metrologijos įstatymą, kitus nacionalinius ir Europos Sąjungos metrologijos srities teisės aktus (privalumas);
  • gebėti planuoti ir organizuoti darbus, savarankiškai priimti sprendimus, kaupti, sisteminti, apibendrinti informaciją, teikti pasiūlymus kokybės sistemos klausimais, mokėti apibrėžti problemas ir numatyti jų sprendimo būdus bei priemones, apibrėžti tikslus ir uždavinius;
  • mokėti valstybinę kalbą (lietuvių);
  • mokėti užsienio kalbą (anglų, rusų) ne žemesniu kaip savarankiško vartotojo lygmens B2 lygiu (privalumas);

Mes jums siūlome

  • socialines garantijas;
  • profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybę;
  • darbui reikalingas priemones;
  • atlyginimą bei priedus, priklausančius nuo asmeninių ir bendrovės darbo rezultatų.

Atlyginimas

Nuo 600 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Įmonė yra viena iš didžiausių Lietuvos įmonių, stabiliai dirbanti sveikatos apsaugos aprūpinimo medicinos įranga sistemoje. Įmonė įkurta 1960 metais, pradėjus formuoti medicininės įrangos gamybos ir serviso bazę Lietuvoje. Aktyviai dalyvavo gydymo įstaigų aprūpinimo medicinine technika procese ir sėkmingai įtraukė į savo struktūrą medicininės įrangos prekybos, serviso ir gamybos sritis, sukurdama stiprią medicinos technikos aprūpinimo bazę, užtikrinančią aukščiausio lygio paslaugų kokybę.
Informacija apie UAB "Limeta"
964 €
Vid. atlyginimas bruto
(8% didesnis už LT vidurkį)
142
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Kęstutis Kutkauskas