Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
CVB client
More about company »

Inžinierius metrologas

900-1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Metrologinių paslaugų centras“

Darbo pobūdis

Kuro kolonėlių metrologinė patikra degalinėse Vilniaus regione

Reikalavimai

  • Ne žemesnis kaip aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Geri bandravimo įgudžiai;
  • Techninis išprusimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Darbo kompiuteriu pagrindai.

Mes jums siūlome

  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Automobilį, kompiuterį ir mob. telefoną;
  • Draugišką kolektyvą

Atlyginimas

900-1100 €/mėn. į rankas
CVB client

UAB „Metrologinių paslaugų centras“

UAB Metrologinių paslaugų centras metrologijos laboratorija atlieka šių matavimo priemonių kalibravimą (metrologinius bandymus) bei patikrą: visų tipų (vertikalių, horizontalių) talpyklų, kuro bei suskystintų dujų įpylimo kolonėlių, autocisternų, technologinių vamzdynų. Mūsų klientai dideiji degalinių tinklai.
informacija apie UAB „Metrologinių paslaugų centras“
952 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2018 m.