Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Inžinierius - montuotojas (saugos, vaizdo stebėjimo, IT sistemos)

Vilnius - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Darbas įgyvendinat įmonės vykdomus projektus, nuo vaizdo ir garso perdavimo sistemų montavimo, įrangos instaliavimo iki objektų vertinimo, medžiagų poreikio planavimo ir kt.

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas (pageidautina elektronikos, telekomunikacijų, elektrotechnikos, apsaugos sistemų ir pan.);
  • Panašaus techninio darbo patirtis įrengiant saugos, stebėjimo, telekomunikacijų sistemas, vaizdo, garso perdavimo, IT tinklų ir panašiose srityse;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (Ms Office);
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Aktyvumas, atsakingumas, domėjimasis naujomis technologijomis, žingeidumas, noras tobulėti, mokytis, įsisavinti naujas technologijas.

PRIVALUMAI:
  • Domėjimasis radiotechnika, elektronika.

Mes jums siūlome

Darbą tarptautinėje aplinkoje, modernioje augančioje kompanijoje, profesinį tobulėjimą ir karjeros galimybes, atvirą, jaunatvišką kolektyvą ir konkurencingą atlygį.

Noriu personalo sprendimų grupė

Mūsų klientei – bendrovei, priklausančiai tarptautinei įmonių grupei, dirbančiai su lyderiaujančiais pasaulio gamintojais ir techninių sprendimų kūrėjais, savo srities lyderei, įgyvendinančiai modernių technologijų projektus Lietuvoje ir užsienyje, šiuo metu darbui Vilniuje reikalingas Inžinierius - montuotojas.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: + 370 5 269 10 76.
Kontaktinis asmuo: Rasa.

Other company job ads:

All ads of this company (24) »