Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Techvitas“
More about company »

Inžinierius - Produktų vadovas

800-1000 €/mėn. Į rankas
Klaipėda, Gargždai, Kretinga - UAB „Techvitas“

Darbo pobūdis

  • Pramoninių detalių gamintojų atstovavimas Lietuvos bei kitose rinkose;
  • Atstovaujamų gamintojų produktų pardavimų skatinimas: strategijos kūrimas, rezultatų analizė, veiksmų plano kūrimas;
  • Pagalba vadybininkams vykdant atstovaujamų gamintojų prekių pardavimus;
  • Ataskaitų tiekėjams ir įmonės vadovams ruošimas;
  • Darbas su CRM - duomenų apie klientą fiksavimas, vizitų/skambučių planavimas, surinktų duomenų fiksavimas programoje;
  • Kontaktavimas su atstovaujamais tiekėjais kainų, tiekimo sąlygų klausimais;
  • Dalyvavimas produktų mokymuose.

Reikalavimai

  • Aukštasis universitetinis/koleginis išsilavinimas pramonės inžinerijos srityje;
  • Darbo patirtis panašioje pozicijoje;
  • Darbo patirtis panašaus profilio įmonėje;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą į darbo rezultatus orientuotą atlyginimą;
  • Visas socialines garantijas;
  • Darbui reikalingas priemones;
  • Galimybę tobulėti ir augti profesinėje srityje.

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas

UAB "Techvitas" − nuo 1999 metų sėkmingai veikianti ir vis auganti vakarų Lietuvos įmonė, su padaliniais Vilniuje, Kaune, Šiauliuose, Kėdainiuose, Utenoje ir Tauragėje. Savo veiklą pradėjusi techninių konsultacijų srityje, šiandien įmonė ypač sėkmingai vysto veiklą tiekdama įrenginių dalis pramonės įmonėms. Pagrindinės veiklos sritys − techninės konsultacijos, įrenginių dalių tiekimas ir montavimas.
Daugiau informacijos -
Informacija apie UAB „Techvitas“
1429 €
Vid. atlyginimas bruto
(60% didesnis už LT vidurkį)
56
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1096 €
25% uždirba 1096-1397 €
25% uždirba 1397-1599 €
25% uždirba nuo 1599 €
Vadovas: Renatas Petronis