Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Personalo valdymo sistemos“
More about company »

Inžinierius programuotojas (-a)

Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Programavimas JAVA;
Bilingo sistemos vystymas ir priežiūra;
Matematinių modulių, algoritmų ir techninės užduoties pagrindu kurti programas;
Ruošti sukurtų programų dokumentus: specifikacijas ir technines užduotis;
Kurti reikalingas ataskaitas vartotojams ir kt.

Reikalavimai:

Aukštasis išsilavinimas IT srityje;
Darbo patirtis SQL, Java EE, Hibernate, JSF, Primefaces, Web services, JasperReports, html, CSS, NetBeans IDE;
Techninės anglų kalbos žinios;
Puikūs komunikavimo, bendradarbiavimo įgūdžiai bei atsakomybė;
Noras mokytis ir tobulėti;
Analitiškas mąstymas, orientacija į rezultatą, planavimo įgūdžiai, gebėjimas valdyti daug informacijos vienu metu.

Mes Jums siūlome:

Įdomų darbą patikimoje įmonėje;
Visas priemones ir informaciją reikalingą sklandžiam darbui;
Profesinio tobulėjimo galimybes;
Savarankišką ir dinamišką darbą;
Konkurencingą atlyginimą.

Mes užtikriname Jūsų duomenų konfidencialumą. Tik gavę Jūsų sutikimą CV perduosime Klientui. UAB ,,Personalo valdymo sistemos“ yra įregistruota asmens duomenų valdytoju valstybės registre.

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - viena iš didžiausių energetikos įmonių Lietuvoje, į savo komandą kviečia prisijungti inžinierių programuotoją.