DARBO RINKOS LYDERIS 2023
Tarp TOP 30 Lietuvoje
UAB „Kesko Senukai Lithuania“

INŽINIERIUS-PROJEKTUOTOJAS (-A) DARBAS SU AUTOCAD IR SOLIDWORKS PROGRAMOMIS

Nuo 1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius, Elektrėnai - UAB „Kesko Senukai Lithuania“

Darbo pobūdis

  • prekybinės įrangos brėžinių (eskizų) techninių ir darbo projektų rengimas;
  • prekybos įrangos išdėstymo planų rengimas;
  • prekybinės įrangos montavimo procesų derinimas, organizavimas ir kontrolė;
  • prekybos įrangos brėžinių ir planogramų duomenų bazės kūrimas;
  • komandiruotės į prekybos centrus rekonstrukcijų metu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • bent 2 -jie metai panašios darbo patirties;
  • geri darbo SolidWorks ir AutoCAD programomis įgūdžiai;
  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • anglų ir rusų kalbų mokėjimas (rusų kalba būtų didelis privalumas);
  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, kūrybiškumas;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Mes Jums siūlome

  • įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas;
  • visas darbui reikalingas priemones;
  • galimybę įsigyti visas prekes „Senukų“ prekybos centruose su nuolaida.

Atlyginimas

Nuo 1500 €/mėn. į rankas
+ priedai, priklausantys nuo įgyvendinto projekto apimčių.

Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją.

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos, patikimos ir stabilios tarptautinės kompanijos.

informacija apie UAB „Kesko Senukai Lithuania“
1964 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
2987
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1265 €
25% uždirba 1265-1628 €
25% uždirba 1628-2180 €
25% uždirba nuo 2180 €