CVB client

INŽINIERIUS PROJEKTUOTOJAS (-A)

Nuo 1752 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - CVbankas.lt klientas

Darbo pobūdis:

  • rengti prekybos įrangos eskizus, techninius ir darbo projektus, derinti juos su kitais bendrovės padaliniais;
  • sisteminti turimą techninę medžiagą ir rengti brėžinių katalogus;
  • rengti ir kontroliuoti prekybos įrangos išdėstymo planus;
  • dalyvauti montuojant, derinant, bandant ir atiduodant naudoti prekybos įrangą;
  • planogramų atnaujinimas duomenų bazėje;
  • naudojamos įrangos katalogo priežiūra.

Reikalavimai:

  • aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • geri darbo MS Office ir AutoCAD programomis įgūdžiai;
  • panašaus darbo patirtis;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • anglų ir (arba) rusų kalbų mokėjimas;
  • atsakingumas, pareigingumas, kruopštumas, kūrybiškumas.

Siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą lyderiaujančioje kompanijoje;
  • Konkurencingą bei motyvuojantį atlyginimą;
  • Nuolatinius mokymus, tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Draugišką, bendraujančią, profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas!

Atlyginimas

Nuo 1752 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Darbo užmokestis yra derybų klausimas, priklausantis nuo kandidato darbo patirties ir lūkesčių.
CVB client

CVbankas.lt klientas

Kviečiame prisijungti prie šiuolaikiškos ir patikimos įmonių grupės, kuri plečia savo veiklą ir ieško naujų komandos narių.