Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „LT projektai“
More about company »

Inžinierius - projektuotojas - konstruktorius

1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „LT projektai“

Darbo pobūdis

Gyvenamųjų namų, angarų, visuomeninių pastatų, tiltų, viadukų, pralaidų, atraminių sienų, triukšmo užtvarų konstrukcinės projekto dalies rengimas, techninių ir darbo projektų brėžinių ruošimas; gelžbetoninių, plieninių, medinių konstrukcijų projektavimas; statybų priežiūra.

Reikalavimai

1. Aukštasis išsilavinimas (statybos inžinerijos sritis) - privaloma.
2. Darbo patirtis projektavime bent vieneri metai - privaloma.
3. Bent vienos kompiuterinės skaičiavimo programos (Staad, LIRA, Midas, Robot ar kt.) išmanymas - didelis privalumas.
4. Įgūdžiai BIM – didelis privalumas.

Mes jums siūlome

Superinį kolektyvą ir gerą atmosferą darbe.
Paruoštą darbo vietą.
Pakankamai lankstų darbo grafiką.
Kvalifikaciją atitinkančių objektų projektavimą, tobulėjimą braižymo, skaičiavimo, modeliavimo srityse.
Įgūdžius atitinkantį sutartinį atlyginimą.

Atlyginimas

1500 €/mėn. į rankas

Gera atmosfera darbe, kolektyvo atsakingumas, tobulėjimas, optimaliausių sprendinių paieška ir tinkamas požiūris į darbą bei klientą - pagrindinės savybės, leidžiančios išlikti rinkoje ir būti savo srities profesionalais.
Esame penkių konstruktorių komanda ieškanti pastiprinimo.