Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
AB  "Axis Industries"
More about company »

Inžinierius (-ė) - projektuotojas (-a) RAA (UAB "Axis Power")

Kaunas - AB "Axis Industries"

Darbo pobūdis:

  • Relinės apsaugos ir automatikos (RAA) projektavimas energetiniuose objektuose nuo 0,4 kV iki 400 kV;
  • RAA principinių, struktūrinių ir montažinių schemų braižymas;
  • RAA nuostatų ir trumpųjų jungimų skaičiavimas;
  • Techninių ir darbo projektų ruošimas, projektų derinimas bei projekto vykdymo priežiūra (turint atitinkamą atestatą).

Reikalavimai:

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Patirtis relinės apsaugos ir automatikos dalies projektavime (ne mažiau 2 metai);
  • Geros anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Darbo patirtis su programine įranga: AutoCAD, MS Word ir MS Excel (darbas su ePLAN ar kitomis automatizuotomis programomis būtų privalumas).

Įmonė siūlo:

  • Darbą didelėje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Konkurencingą atlyginimą ir puikią motyvacinę sistemą;
  • Puikias asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones.

AB "Axis Industries"

UAB „Axis Power“ – viena iš „Axis Industries“ grupės įmonių – elektros energetikos srityje dirba jau nuo 1998 metų. Rekonstruojame ir įrengiame elektros skirstomuosius įrenginius ir sistemas, skirtas pramonei ir visuomeninei energetikai. Dirbame su Lietuvos bei Skandinavijos ir kaimyninių šalių projektais.