Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Noriu personalo sprendimų grupė
More about company »

Inžinierius / projektuotojas (šildymas, vėdinimas, nuotekos)

Užsienis: Jungtinė Karalystė - Noriu personalo sprendimų grupė

Darbo pobūdis

Šilumos tinklų, katilinių, gyvenamųjų ir gamybinės paskirties objektų šildymo, ventiliacijos ir kondicionavimo sistemų projektavimas naudojant AutoCAD / Revit programas. Bendravimas su architektais, užsakovais ir kitų inžinerinių dalių projektuotojais. Techninių specifikacijų ruošimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis techninis / inžinerinis išsilavinimas;
  • Šildymo (įskaitant katilines) sistemų projektuotojo atestatas;
  • Geros anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Patirtis, projektuojant visuomeninės ir gyvenamosios (daugiabučius) paskirties pastatus;
  • Geri darbo su AutoCad MEP ir Revit programomis įgūdžiai (vamzdynų ir ventiliacijos sistemų projektavimui);
  • Komunikabilumas mokėjimas dirbti komandoje;
  • Atsakingumas, punktualumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Iniciatyvumas, loginis mąstymas, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, kruopštumas, nuovokumas;
  • Galimybė dirbti pastoviu darbo kontraktu Didžiojoje Britanijoje.

Mes jums siūlome

Įmonė Jums siūlo geras darbo sąlygas, apgyvendinimą, draudimą, visas socialines garantijas bei Jūsų rezultatus atitinkantį atlyginimą.

Mūsų klientė – daugiau nei 15 metų sėkmingai dirbanti Didžiosios Britanijos kompanija, kuri specializuojasi prestižinių pastatų inžinerinių sistemų projektavimo ir serviso srityje. Šiuo metu pastoviam darbui Londone reikalingas Inžinierius / projektuotojas (šildymas, vėdinimas, nuotekos).

Dėl detalesnės informacijos kreiptis telefonu: +370 37 32 05 01.
Kontaktinis asmuo: Kristina.