Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „HTCC“

Inžinierius - projektuotojas ( VN ir ŠVOK)

Nuo 1600 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Klaipėda - UAB „HTCC“

Darbo pobūdis

Modulinių-skydinių namų:
  • VN dalies techninių ir darbo projektų rengimas;
  • ŠVOK dalies techninių ir darbo projektų rengimas;
Darbuotojų bei užsakovų konsultavimas projekto derinimo, gamybos ir surinkimo metu.

Reikalavimai

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
Patirtis projektuojant inžinerines sistemas;
Įgūdžiai dirbant projektavimo programomis;
Kompiuterinis raštingumas;
Inžinerinis mąstymas, iniciatyvumas, loginis mąstymas, aktyvumas, orientacija į rezultatą, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas.
Privalumas:
Žinoti Švediškas- Norvegiškas projektavimo normas;
Anglų kalbos žinios;

Mes jums siūlome

Karjeros galimybes augančioje Skandinavijos rinkai dirbančioje įmonėje;
Puikų kolektyvą ir geras darbo sąlygas;
Galimybę atsiskleisti, tobulėti, mokytis;
Kompetencijas ir darbo rezultatus atitinkantį atlygį;
Visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1600 €/mėn. neatskaičius mokesčių
UAB „HTCC“

UAB „HTCC“

Įmonė yra medinių skydinių ir modulinių konstrukcijų gamintoja. Didžiausią gamybos dalį sudaro gyvenamieji namai, taip pat gaminami ir montuojami visuomeninės paskirties pastatai, garso izoliavimo tvoros.
informacija apie UAB „HTCC“
1871 €
Vid. atlyginimas bruto
(23% didesnis už LT vidurkį)
82
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1576 €
25% uždirba 1576-1727 €
25% uždirba 1727-2081 €
25% uždirba nuo 2081 €