Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DAYTON“

Inžinierius (šaldymas)

Nuo 1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „DAYTON“

Darbo pobūdis

  • Autonominių šaldymo baldų ir įvairios šaldymo įrangos naudojamos maisto pramonėje projektavimas;
  • Komponentų parinkimas pagal projekto reikalavimus;
  • Bendravimas su naudojamų komponentų gamintojais, tiekėjais;
  • Efektyvių inžinerinių sprendimų paieška, bei esamų sprendimų tobulinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas, gali būti paskutinių kursų studentas (-ė);
  • Geri įgūdžiai dirbant kompiuteriu (AutoCAD, MS Office);
  • Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai;
  • Gebėjimas dirbti komandoje;
  • Geros anglų kalbos žinios(žodžiu ir raštu);
  • Geras elektros/automatikos darbo principų išmanymas būtu privalumas;

Mes Jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir iššūkių reikalaujantį darbą ambicingoje tarptautinėje įmonėje;
  • Geras darbo sąlygas, darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį konkurencingą atlyginimą, motyvacinius priedus;
  • Galimybę įgyvendinti savo idėjas ir sprendimus;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Nuo 1200 €/mėn. į rankas

Dayton - tarptautinė kompanija, veiklą vykdanti 4 šalyse, Lietuvoje turinti 120 darbuotojų. Įmonė yra pirmaujantis tiekėjas mažmeninei prekybai, maisto pramonei, greito maisto tinklams ir HoReCa, teikianti didelį dėmesį individualiems pilno paslaugų paketo sprendimams: technologinė ir prekybinė įranga, nerūdijančio plieno baldų gaminiai, turinti platų techninio aptarnavimo tinklą.
informacija apie UAB „DAYTON“
2610 €
Vid. atlyginimas bruto
(71% didesnis už LT vidurkį)
107
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1911 €
25% uždirba 1911-2414 €
25% uždirba 2414-2946 €
25% uždirba nuo 2946 €