Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „ENERGUS“
More about company »

Inžinierius - sąmatininkas (-ė)

800-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ENERGUS“

Darbo pobūdis

  • Sąmatų ir pasiūlymų rengimas pagal pateiktus elektrotechnikos projektus ar kitą užsakovų pateiktą informaciją;
  • Pateiktų projektų auditas ir vertinimas, optimizavimo bei tobulinimo galimybių paieška;
  • Darbų priėmimo-perdavimo aktų ir kitos išpildomosios dokumentacijos rengimas.

Reikalavimai

  • Gebėjimas suprasti bei įvertinti techninius elektrotechnikos projektus ir brėžinius;
  • Analitinis mąstymas ir sugebėjimas dirbti operatyviai ir savarankiškai.

Privalumai:
  • Aukštasis išsilavinimas (Elektrotechnika, elektros automatika, procesų valdymas ir automatizacija, elektronika, silpnos srovės);
  • Patirtis elektros darbų srityje;

Mes jums siūlome

  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį darbo užmokestį;
  • Motyvuotą ir draugišką kolektyvą;
  • Visas darbui būtinas priemones;
  • Mokymus, kvalifikacijos kėlimo kursus;
  • Karjeros perspektyvos galimybes;
  • Gyvybės ir sveikatos draudimą 24/7

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas

Esame jauną ir perspektyvų kolektyvą subūrusi įmonė dirbanti energetikos sektoriuje. Esi kūrybingas, imlus naujovėms, nori realizuoti naujas idėjas - junkis prie mūsų!
Informacija apie UAB „ENERGUS“
1496 €
Vid. atlyginimas bruto
(16% didesnis už LT vidurkį)
112
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1052 €
25% uždirba 1052-1299 €
25% uždirba 1299-1878 €
25% uždirba nuo 1878 €
Vadovas: Povilas Šidlauskas