Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
STATKORPAS AB

Inžinierius - sąmatininkas

Nuo 1100 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - STATKORPAS AB

Darbo pobūdis

  • Elektroninių viešųjų pirkimų vykdymas ( lauko elektros tinklų įrengimo, gerbūvio tvarkymo darbai):
Dokumentų konkursams ruošimas ir tvarkymas;
Projektinės techninės dokumentacijos nagrinėjimas bei analizavimas;
Užsakovo pateiktų klausimų, pastabų analizė ir atsakymų ruošimas;
Parengti darbų atlikimo sąmatas pagal pateiktą dokumentaciją, projektus, žiniaraščius.
  • Subrangovų konkursavimas:
Techninės dokumentacijos pateikimas;
Komercinių pasiūlymų nagrinėjimas bei analizavimas;
Derybų vedimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas (elektrotechnikos srityje);
  • Gebėjimas suprasti bei įvertinti elektrotechnikos projektus ir brėžinius;
  • Mokėti dirbti „Sistela“ programa (privalumas);
  • Puikūs organizaciniai ir bendravimo gebėjimai;
  • Iniciatyvumas, atsakingumas, kruopštumas, savarankiškumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą finansiškai stabilioje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas;
  • Konkurencingą, kompetenciją atitinkantį atlyginimą;
  • Tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimo galimybes;
  • Draugišką darbo aplinką.

Atlyginimas

Nuo 1100 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir rezultatų, bus plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu. Konfidencialumą garantuojame. Apie atrankos eigą informuosime tik pokalbiui pasirinktus kandidatus.

Bendrovė teikianti aukštos kokybės statybos darbus, sėkmingai vykdanti daugiabučių namų renovacijas, pastatų rekonstrukcijas tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuje, intensyviai dalyvaujanti viešuosiuose pirkimuose.
Statybos darbus vykdanti visoje Lietuvoje.
informacija apie STATKORPAS AB
984 €
Vid. atlyginimas bruto
53
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 797 €
25% uždirba 797-828 €
25% uždirba 828-1026 €
25% uždirba nuo 1026 €