Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Alpha Consultants“

Inžinierius sąmatininkas

1576-2806 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Alpha Consultants“

Darbo pobūdis

Projekto sąmatos rengimas, įvertinus darbo, medžiagų, gamybos, transportavimo bei kitas sąnaudas;
užsakovų reikalavimų analizė, brėžinių skaitymas, aktualios techninės dokumentacijos rengimas;
projektinių sprendimų analizė ir techninių brėžinių skaitymas;
komunikacija su projekto komandos nariais (projektuotojais) ir vadovais;
užklausų teikimas subrangovams ir tiekėjams dėl darbų bei medžiagų kainų ir techninių specifikacijų;
informacijos sisteminimas, sąmatų optimizavimas;
darbas su Autocad, Solidworks.

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis inžinerinis išsilavinimas;
darbo patirtis skaičiuojant sąmatas ar numatant gamybos technologiją;
darbo patirtis metalo apdirbimo, metalo konstrukcijų gamybos ar baldų gamybos srityje būtų privalumas;
geros kompiuterinės žinios (MS Excel, AutoCAD arba Solidworks);
techninės anglų kalbos įgūdžiai;
projektinės dokumentacijos rengimo bei derinimo klausimų išmanymas;
domėjimasis naujausiomis gamybos ir inžinerijos technologijomis.

Atlyginimas

1576-2806 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Alpha Consultants – konsultacinė įmonė, dirbanti žmogiškųjų išteklių srityje. Mūsų klientė – šiuolaikinių maisto pramonės technologijų kompanija, kuri specializuojasi įrangos projektavime, gamyboje ir montavime, o teikiamos paslaugos apima jau esamų gamyklų tobulinimą, modernizavimo sprendimus bei naujų plėtrą.