UAB „M&S Umweltprojekt Baltic“

Inžinierius

500-800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „M&S Umweltprojekt Baltic“

Darbo pobūdis

  • Reikalingas statybos inžinierius(-ė) / geologas(-ė) / aplinkosaugos inžinierius(-ė). Absolventams taip pat suteiksime galimybę įgyti patirties ir tobulėti.
  • Pagrindinės veiklos sritys: dalyvauti vadybiniuose ir gamybiniuose susirinkimuose, juos protokoluoti, vykdyti statybos darbų priežiūrą, rangovų dokumentų patikrą, taip pat įvairių dokumentų ir raštų rengimas, pagalba ir protokolų rengimas imant grunto bei vandens mėginius ir kt.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis išsilavinimas.
Būtinos puikios lietuvių kalbos ir matematikos žinios, pageidautinos chemijos žinios aplinkosaugos srityje. Būtinas gebėjimas dirbti kompiuteriu (MS Office).
Kandidatas(-ė) privalo gerai mokėti vokiečių arba anglų kalbą.
Svarbu: organizaciniai sugebėjimai, iniciatyvumas, atsakomybė, gebėjimas analizuoti ir spręsti problemas.

Įmonė siūlo

Siūlome:
  • Atlygį, atitinkantį kvalifikaciją ir darbo rezultatus;
  • 6 mėn. bandomąjį laikotarpį;
  • Visas priemones geriems darbo rezultatams užtikrinti;
  • Galimybes profesiniams ir asmeniniam tobulėjimui (statybos techninės priežiūros vadovo, mėginių ėmimo specialisto, FIDIC inžinieriaus ir kt. kvalifikacijos).
Pagrindinė darbo vieta – įmonės biuras Šiauliuose. Galimos komandiruotės užsienyje. Numatoma praktika Vokietijoje.

Atlyginimas

500-800 €/mėn. į rankas
Atlygis nustatomas atsižvelgiant į kvalifikaciją ir darbo rezultatus

2007 m. Šiauliuose įsikūrusi „M&S Umweltprojekt Baltic”, UAB yra viena iš Vokietijos bendrovės M&S Umweltprojekt GmbH dukterinių įmonių, kuri teikia daugiausia su aplinkosauga susijusių objektų projektavimo, statybų techninės ir projekto vykdymo priežiūros, projektų administravimo (FIDIC inžinieriaus), užterštų teritorijų tyrimų bei tvarkymo darbų kontrolės, aplinkos monitoringo, konsultavimo, studijų rengimo, tyrimų atlikimo akredituotoje laboratorijoje bei jų rezultatų interpretavimo ir kitas paslaugas. Pagrindiniai užsakovai Lietuvoje: savivaldybės, regioniniai atliekų tvarkymo centrai, buvę regioniniai aplinkos apsaugos departamentai, privačios įmonės ir kt.
informacija apie UAB „M&S Umweltprojekt Baltic“
2
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2018 m.