Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Mažeikių Varduva“

Inžinierius - statybos vadovas

1200-1600 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai, Kuršėnai, Telšiai - UAB „Mažeikių Varduva“

Darbo pobūdis

  • Valdyti statybos darbų eigą
  • Užtikrinti, kad darbai būtų atliekami pagal statinio projekto reikalavimus
  • Kontroliuoti darbuotojų atliekamų darbų eigą
  • Laikytis darbų vykdymo technologijų bei kokybės užtikrinimo reikalavimų
  • Statybos dokumentacijos pildymas
  • Medžiagų ir atliktų darbų kiekių kontrolė
  • Užtikrinti darbuotojų saugos ir sveikatos, priešgaisrinės saugos reikalavimų vykdymą statybos objekte.
  • Darbas komandiruotėje visoje Lietuvoje

Reikalavimai

  • Aukštasis koleginis Išsilavinimas, statybos inžinerija
  • Statybos procesų išmanymas
  • Darbas su AutoCad programa
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Darbų saugos instrukcijų žinojimas
  • Vairuotojo pažymėjimas
  • Atsakingumas, iniciatyvumas, ambicingumas; darbo organizavimo ir bendravimo įgūdžiai

Mes jums siūlome

Patrauklų, su darbo rezultatais susietą darbo užmokestį;
Visas socialines garantijas;
Suteikiame darbui reikalingas priemones: automobilis, mob. telefonas;

Atlyginimas

1200-1600 €/mėn. į rankas
Skiriami priedai nuo darbo rezultatų;
Mokame komandiruotpinigius

UAB „MAŽEIKIŲ VARDUVA“ – tai viena iš didesnių statybinių ir apdailos prekių įmonių Lietuvoje, teikianti ir statybos bei autoserviso darbų paslaugas.
informacija apie UAB „Mažeikių Varduva“
1482 €
Vid. atlyginimas bruto
87
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2020 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1210 €
25% uždirba 1210-1455 €
25% uždirba 1455-1737 €
25% uždirba nuo 1737 €