Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
VMGcorp

Inžinierius - technikas

Nuo 1400 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - VMGcorp

Darbo pobūdis

  • Grupės įmonių techninės priežiūros tobulinimas ir optimizavimas;
  • Dalyvavimas naujos Verslo Valdymo Sistemos (ERP) diegime: dokumentacijos rinkimas ir teikimas, procesų kūrimas ir kt. ;
  • Techninio turto valdymo modulio (Asset management) diegimas naujos ERP apimtyje;
  • Įdiegto techninio turto valdymo modulio (Asset management) priežiūra ir tobulinimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis techninės srities išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų darbo patirtis vadovaujant ir organizuojant pramoninių įrenginių priežiūrą ir remontą;
  • Puikūs įgūdžiai dirbant su MS Office programomis;
  • Anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Analitinis mąstymas, puikūs laiko planavimo gebėjimai, iniciatyvumas, dokumentų rengimo įgūdžiai.

Privalumai
  • Vadovaujamo darbo patirtis;
  • Darbo su CMMs ar apskaitos programomis patirtis.

Mes jums siūlome

  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
  • Papildomą sveikatos draudimą;
  • Galimybę dalyvauti išoriniuose ir vidiniuose mokymuose;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1400 €/mėn. į rankas
VMGcorp

VMGcorp

UAB „VMG Technics“ - atlieka nuolatinę techninę įrenginių priežiūrą bei profilaktinį remontą.