Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Inžinierius - technikas

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Elektros stočių ir Nepertraukiamo maitinimo šaltinių (UPS) pirminis paleidimas, servisas, garantinis ir pogarantinis remontas, priežiūra;
  • Elektrotechninių gaminių garantinis ir pogarantinis remontas;
  • Saulės elektrinių pirminis paleidimas, derinimas, remontas ir priežiūra;
  • Darbai objekte atskiru užsakovo pageidavimų;
  • Elektrotechninių gaminių broko įvertinimas, remontas.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinerinis išsilavinimas;
  • Technologinių procesų išmanymas;
  • Patirtis elektrotechninėje srityje;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

800–1000 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Automatikos sistemos"

UAB „Automatikos sistemos" juridinių asmenų registre įregistruota 2000 m. Sudaryta puiki kvalifikuotų specialistų komanda suteikia galimybę sklandžiai ir lanksčiai vykdyti įmonės veiklą. Dirbame su įvairiausių pramonės šakų įmonių technologinių procesų automatizavimu ir atnaujinimu, pritaikome naujausias technologijas ir komponentus. Siūlome tik aukštos kokybės gaminius ir inžinerinius sprendimus elektros energijos gamybai, perdavimui bei valdymui.
Įmonėje vid. atlyginimas 919€
13% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra rugpjūčio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)