Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "SAREME"
More about company »

Inžinierius-technikas

600–1200 Eur
Vilnius - UAB "SAREME"

Darbo pobūdis

  • apsaugos, gaisro ir vaizdo stebėjimo sistemų montavimas, aptarnavimas, gedimų šalinimas, važiavimas į objektus apžiūrėti įrangos, darbų organizavimas ir techninė priežiūra;
  • klientų problemų analizavimas ir jų išsprendimas.

Reikalavimai

  • techninės srities išsilavinimas (elektronika, telekomunikacijos, elektrotechnika, automatika, energetika);
  • darbų patirtis panašioje srityje;
  • sugebėjimas efektyviai išspręsti kylančias problemas;
  • kruopštumas, atsakingumas, savarankiškumas;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • nuosavas automobilis (privalumas);
  • anglų ir rusų kalbos žinios.

Mes Jums siūlome

  • neįkainojamą patirtį bendraujant su įvairiais klientais;
  • galimybę išmokti įvairias sistemas (vaizdo stebėjimo, priešgaisrinę, silpnų srovių, elektros, įeigos kontrolės);
  • konkurencingą atlygį ir priedus.

Atlyginimas

600–1200 Eur atskaičiavus mokesčius

UAB "Sareme" bendradarbiauja su didžiausiomis Lietuvos ir užsienio kompanijomis. Esame sukaupę vertingos patirties teikiant apsaugos ir vaizdo, priešgaisrinių sistemų sprendimus. Sėkmingai dirbame nuo 1994 metų.
Informacija apie UAB "SAREME"
1235 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
20
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Sergei Botnev