Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „AILYA“

Inžinierius - technikas

1300-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „AILYA“

Darbo pobūdis

Darbui su mūsu klientu - “Indra Sistemas S.A.”, viena didžiausių Ispanijos IT ir inžinerinių sprendimų įmonių, ieškome komandos pastiprinimo.

  • Techninio aptarnavimo ir priežiūros darbai objektuose.
  • Smulkūs specifinės techninės įrangos remonto darbai.
  • Remontui reikalingų, atsarginių dalių užsakymas, partnerių darbų koordinavimas.
  • Konsultacijos užsakovams techniniais klausimais.
  • Techninės dokumentacijos paruošimas ir pildymas.
  • Atliktų darbų kokybės užtikrinimas.
  • Atliekamų darbų terminų laikymasis.
  • Darbas užsienio kompanijų projektuose Lietuvoje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Patirtis atliekant aptarnavimo ar techninės priežiūros darbus.
  • Nepriekaištinga reputacija
  • Atsakingumas ir gebėjimas dirbti savarankiškai
  • Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
  • Anglų kalbos žinojimas raštu ir žodžiu.

Įmonė siūlo

  • Geras darbo sąlygas ir socialines garantijas;
  • Darbą tarptautinėje aplinkoje
  • Ilgalaikė darbo pozicija

Atlyginimas

1300-1500 €/mėn. į rankas
UAB „AILYA“

UAB „AILYA“

AILYA - įmonė, sėkmingai dirbanti inžinerinių projektų valdymo srityje, plečia savo veiklą ir kviečia prie komandos prisijungti naujus narius.
informacija apie UAB „AILYA“
1992 €
Vid. atlyginimas bruto
(31% didesnis už LT vidurkį)
7
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.