Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"
More about company »

INŽINIERIUS - TECHNOLOGAS (metalo apdirbimas)

Marijampolė, Kalvarija, Vilkaviškis - UAB "Įdarbinimo tarpininkavimo centras"

Darbo pobūdis

  • Technologinių gamybos procesų organizavimas ir kontrolė;
  • Techninės-technologinės dokumentacijos ruošimas (įrengimo/gaminio technologinės kortelės sudarymas);
  • Gaminių kokybės parametrų užtikrinimas, įrankių parinkimas;
  • Atlikto darbo fiksavimas sistemoje.

Reikalavimai

  • Panašaus darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Puikią motyvacinę sistemą;
  • Darbuotojų skatinimo priemones darbo metu ir poilsio metu;
  • Tobulinimosi galimybes.

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Uab "ĮDARBINIMO TARPININKAVIMO CENTRAS" klientei - gamybinei įmonei, darbui Marijampolėje reikalingas: