Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
„Baltic American Concord“ įmonių grupė

INŽINIERIUS

1700-2200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Ukmergė, Molėtai, Širvintos - „Baltic American Concord“ įmonių grupė

Darbo pobūdis

  • Gamybinių linijų, įrengimų projektavimas ir jų montavimo koordinavimas;
  • Techninių užduočių rengimas gamybos linijų ar įrengimų konstravimui ir gamybai;
  • Efektyvus komunikavimas su komanda sprendžiant kasdienines užduotis;
  • Įrengimų ir atsarginių dalių paieška ir užsakymas iš gamintojų;
  • Atsarginių dalių apskaita sandėlyje.

Reikalavimai

  • Aukštasis inžinierinis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis +2 metai;
  • Geri MS Office, Solidworks ar AutoCad įgūdžiai;
  • Atsakingumas, sugebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Geri bendravimo, planavimo, organizaciniai gebėjimai;
  • Anglų kalbos mokėjimas.
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas;
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų bei kitas naudas;
  • Įdomų ir atsakingą darbą patikimoje ir sėkmingai veikiančioje įmonėje, draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1700-2200 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato kompetencijų.

UAB „Užmojai su garantijomis“, priklauso „Baltic American Concord“ įmonių grupei, jungiančiai apie 400 darbuotojų. Tai didžiausia įmonė Lietuvoje, gaminanti beržo medienos ruošinius. Modernios technologijos ir nuolatinis visų gamybos procesų tobulinimas užtikrina aukštą gaminių kokybę. Dalis įmonės produkcijos parduodama grupės įmonėms, likusi eksportuojama į įvairias pasaulio šalis - Kiniją, JAV, Italiją, Japoniją ir kt.