Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Lotelita"
More about company »

IOS programuotojas (-a) (gali būti laisvai samdomas)

Vilnius - UAB "Lotelita"

Darbo pobūdis

Į savo komandą kviečiame iOS programuotoją darbui prie ilgalaikio projekto:
  • Darbas prie finansinio projekto
  • Yra galimybė dirbti ir laisvai samdomu darbuotoju (freelance)

Reikalavimai

Iš naujo komandos nario tikimės:
  • 2 metų darbo patirties su IOS
  • Patirties su MVVM, Swift ir GIT
  • Vidinės motyvacijos

Verta prisijungti prie mūsų komandos, nes:

  • Siūlome konkurencingą atlyginimą ir lankstų darbo grafiką
  • Komandoje dirba profesionalai, iš kurių galima mokytis
  • Esame ambicingi ir pozityvūs
  • Darbe niekada nesibaigia kava, arbata ir gera nuotaika

Atlyginimas

Derybų klausimas
Su perspektyva didėti

Plataus tinklo ir nuolat besiplečiančio paslaugų kiekio dėka „PERLAS“ teikia visas svarbiausias paslaugas Jums patogioje vietoje. 2003 m. terminalo funkcionalumas pasipildė GSM ryšio sąskaitų papildymu, kiek vėliau pradėtos teikti ir įmokų bei mokesčių surinkimo paslaugos. Be to, nuo 2013 m. „PERLAS“ terminalai teikia draudimo ir kreditų išdavimo tarpininkavimo, pinigų išgryninimo bei pervedimo paslaugas.
Informacija apie UAB "Lotelita"
1734 €
Vid. atlyginimas bruto
(94% didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 695 €
25% uždirba 695-1185 €
25% uždirba 1185-2342 €
25% uždirba nuo 2342 €
Vadovas: Mindaugas Marcinkevičius