Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Present Connection"
More about company »

iOS programuotojas

1500–2500 Eur
Kaunas - UAB "Present Connection"

Darbo pobūdis

Ieškome patyrusio iOS programuotojo darbui sparčiai augančioje tarptautinėje kompanijoje. Jūs kartu su kitų sričių programuotojais dirbsite prie kliento socialinio tinklo platformos, orientuotos į metalų rinką ir būsite atsakingas už tolimesnį iOS aplikacijos vystymą.

Socialinio tinklo platforma sėkmingai veikia bei jungia tūkstančius vartotojų iš viso pasaulio. Šiuo metu specialistų komanda dirba prie naujo platformos funkcionalumo kūrimo.

Reikalavimai

  • 2-5 metų komercinė iOS programavimo patirtis
  • CI
  • GIT
  • REST
  • Agile
  • Geros anglų kalbos žinios
  • Komunikabilumas
  • Orientacija į rezultatą

Mes jums siūlome

  • Darbas vystant išskirtinį produktą
  • Liberali aplinka, orientuota į rezultatą
  • Galimybės tobulinti žinias dalyvaujant konferencijose ir laikantis technologinius sertifikatus.
  • Patrauklus atlyginimas
  • Pozityvi, jaunatviška ir draugiška komanda
  • Dėmesys detalėms, sukuriančioms linksmesnį ofiso gyvenimą (nemokami užkandžiai, penktadienio pietūs, xbox, kolektyvo vakarėliai ir t.t.)

Atlyginimas

1500–2500 Eur atskaičiavus mokesčius

Present Connection – olandiško kapitalo profesionalias programavimo paslaugas teikianti kompanija, įsikūrusi Kaune. Mūsų pagrindinė veikla – aukštos kokybės ir ekonomiškai efektyvios programavimo paslaugos: profesionalios verslo resursų planavimo sistemos, svetainių kūrimas ir mobiliųjų aplikacijų kūrimas. Mūsų patyrusių programuotojų komanda, įsikūrusi Kaune, jau nuo 2012 metų programavimo paslaugas teikia klientams iš visos Europos. Dideli ir sudėtingi projektai – mūsų kasdienis darbas, leidžiantis nuolatos tobulėti bei mokytis vieniems iš kitų.
Informacija apie UAB "Present Connection"
964 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
43
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Domantas Jovaišas