UAB „Simplika“

IQOS SALONO AMBASADORIUS (-Ė) ALYTUS (1 arba 0,75 et.)

Nuo 600 €/mėn. Į rankas
Alytus - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų konsultavimas ir dėmesingas aptarnavimas;
  • IQOS įrenginių, aksesuarų ir produktų pardavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Prekių priėmimas ir paruošimas pardavimui, ekspozicijos pildymas;
  • Parduotuvės salės priežiūra, pasiruošimas akcijoms, tvarkos palaikymas;
  • Slenkantis darbo grafikas.

Reikalavimai

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Pardavėjos (-o) - konsultantės (-o) patirtis būtų privalumas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Gebėti maloniai bendrauti, užmegzti ryšį su naujais klientais;
  • Paslaugumas, greita orientacija, atsakingumas;
  • Reprezentatyvumas.

Mes Tau siūlome:

  • Įdomų ir atsakingą darbą;
  • Kasdieninį tobulėjimą ir mokymus;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį bei priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

Nuo 600 €/mėn. į rankas
+ mėnesinės premijos

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.