UAB „Simplika“

IQOS SALONO KONSULTANTĖ (-as) MEILĖS AL. (05.20-09.30)

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Palanga, Klaipėda, Kretinga - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis:

  • Darbas iki rugsėjo 30 d. pilnu etatu;
  • Profesionalus klientų konsultavimas ir dėmesingas aptarnavimas;
  • IQOS įrenginių, aksesuarų ir produktų pardavimas;
  • Darbas kasos aparatu;
  • Slenkantis darbo grafikas (I-VII);
  • Darbo vieta: Meilės aleja, Palanga.

Reikalavimai:

  • Pardavėjos (-o) - konsultantės (-o) patirtis būtų privalumas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba, anglų/rusų kalba - didelis privalumas;
  • Gebėti maloniai bendrauti, užmegzti ryšį su klientais;
  • Paslaugumas, greita orientacija, atsakingumas;
  • Reprezentatyvumas.

Mes siūlome:

  • Ypatingai patrauklų darbo užmokestį;
  • Įdomų ir atsakingą darbą su inovatyviais IQOS produktais;
  • Kasdieninį tobulėjimą ir mokymus;
  • Darbą finansiškai ir ekonomiškai augančioje kompanijoje;
  • Komfortišką ir draugišką darbo aplinką :)

P.S. apgyvendinimas nėra suteikiamas.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių
+ premijos

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.