Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Valoe Cells“

Įrangos priežiūros inžinierius (-ė) (saulės elementų gamyba)

Nuo 1612 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Online interview
Vilnius - UAB „Valoe Cells“

Darbo pobūdis

  • Darbas su modernia ir automatizuota gamybos įranga: „šlapios“ chemijos, difuzijos, šilkografijos, antirefleksinių dangų užnešimo, pagalbinių sistemų įrenginiai
  • Įrengimų darbo užtikrinimas, jų remontas
  • Įrengimų tobulinimas, projektavimas
  • Komunikacija su įrangos gamintojais, detalių tiekėjais

Reikalavimai

  • Techninis išsilavinimas ir žinios (inžinerijos, mechanikos, automatikos, elektronikos, elektromechanikos srityse)
  • Automatikos įrenginių konstrukcinių ir veikimo savybių supratimas
  • Techninių brėžinių, schemų skaitymas ir supratimas
  • B2 lygio anglų kalbos įgūdžiai
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office, Autocad - privalumas)
  • Gebėjimas spręsti problemas, priežastinių ryšių radimas
  • Savarankiškumas, pozityvumas, komandinis darbas

Ypatingai vertinsime:
  • Pramoninių, automatizuotų gamybos įrengimų priežiūros patirtį
  • TwinCAT programinės įrangos bei Allen-Bradlley programuojamų loginių valdiklių (PLC) žinias
  • Patirtį dirbant su cheminėmis medžiagomis

Mes jums siūlome

  • Galimybę tapti svarbia komandos dalimi, kuri įgyvendina unikalų projektą Europoje - naujos kartos saulės elementų gamybos technologijos paleidimą
  • Perspektyvų, įdomų, atsakingą, dinamišką darbą
  • Vidinius mokymus, profesines tobulėjimo galimybes
  • Draugišką, ambicingą, profesionalų ir tarptautinį kolektyvą

Atlyginimas

Nuo 1612 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Valoe Cells” priklauso suomių “Valoe” įmonių grupei, kurios misija yra diegti inovatyvias saulės energijos panaudojimo technologijas. Norime, kad švari, saugi elektros energija būtų prieinama bet kur ir bet kada. Daugiau apie įmonę rasite:
Didžiuojamės savo atidaroma modernia saulės elementų gamykla Vilniuje, kuri vienintelė visoje Europoje gamina naujos technologijos IBC saulės elementus. IBC elementai geba sugerti saulės šviesą iš abiejų pusių, turi puikų dizainą, aukštą efektyvumą, plačias pritaikymo galimybes įvairių veiklų sektoriuose: saulės jėgainių, palydovų, transporto.
Šiuo laikotarpiu įgyvendiname saulės elementų gamybos technologijos paleidimą ir prie mūsų komandos kviečiame prisijungti Įrangos Priežiūros Inžinierių (-ę).

informacija apie UAB „Valoe Cells“
2011 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2019 m.