Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Paradis“

Įrangos technikas (Įrenginių remontas ir priežiura)

700-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Paradis“

Darbo pobūdis

UAB „Paradis“ – daug metų sėkmingai liftų ir keltuvų priežiūros srityje dirbanti įmonė. Didėjant klientų ir prižiūrimų įrenginių skaičiui plečiame savo Vilniaus regiono serviso komandą ir ieškome liftų ir keltuvų remonto ir priežiūros techniko.

Darbo pobūdis - atlikti liftų ir keltuvų remontą, techninę priežiūrą.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštesnysis / aukštasis techninės srities išsilavinimas.
Gebėjimas suprasti techninę dokumentaciją ir brėžinius.
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.
Gebėjimas skaityti, rašyti ir susikalbėti anglų kalba.

Privalumai:
Patirtis dirbant su technine įranga.
Liftų elektromechaniko pažymėjimas.
VK elektrosaugos pažymėjimas.
Aukštalipio pažymėjimas.
Elektrotechnikos/automatikos žinios.
Gebėjimas skaityti rusų kalba.

Visas darbui atlikti reikalingas priemones – automobilį, įrankius, darbo aprangą.
Galimybę įgyti reikalingą ir perspektyvią profesiją – suteiksime visus reikalingus mokymus, turėsite galimybę mokytis iš ilgametę patirtį turinčių kolegų.
Laiku ir stabiliai mokamą atlyginimą, priklausantį nuo gebėjimų ir patirties.
Priedus už atliktą darbą.
Įdomų ir dinamišką darbą.

Atlyginimas

700-1300 €/mėn. į rankas

informacija apie UAB „Paradis“
2111 €
Vid. atlyginimas bruto
(39% didesnis už LT vidurkį)
108
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1743 €
25% uždirba 1743-1947 €
25% uždirba 1947-2404 €
25% uždirba nuo 2404 €