Leitz Polska Sp. Z o.o.

Įrankių galandimo ir priežiūros specialistas

800-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - Leitz Polska Sp. Z o.o.

Darbo pobūdis

Naujai atidaromam įrankių galandimo ir priežiūros centrui Kaune reikalingas galandimo specialistas.
Pagrindinės užduotys:
1. Įrankių galandimui paruošimas: išpakavimas, plovimas, pirminis įrankių būklės įvertinimas, regeneravimas.
2. Galandimo staklių paruošimas ir nuolatinė priežiūra.
3. Įrankio galandimas pagal užsakyme pateiktus duomenis.
4. Galandimo kokybės kontrolė / matavimai galandimo metu ir po jo, įrankio balansavimas.
5. Pagalba pakuojant įrankius ir paruošiant juos gabenti.
6. Tinkamų dokumentų, susijusių su atliktomis užduotimis, paruošimas.
7. Dalyvavimas naujų technologijų diegime.

Reikalavimai darbuotojui

Reikalingi įgūdžiai:
1. Bendros techninės žinios.
2. Gebėjimas skaityti techninius brėžinius.
3. Matavimo prietaisų žinojimas.
4. Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.
5. Komandinis bendradarbiavimas.
6. Užsienio kalbos žinojimas, anglų, vokiečių arba lenkų.
7. Vairavimo teisės, B kategorija.

Kaip tarptautinis šeimos verslas, „Leitz“ veikia daugiau nei 150 šalių, iš kurių 36 turi savo dukterines įmones ir dirba apie 3000 darbuotojų. Mes siūlome jums įdomią veiklos sritį, turinčią daug kūrybinių galimybių tarptautinėje aplinkoje.

Atlyginimas

800-1100 €/mėn. į rankas

„Leitz Group“ yra pirmaujanti pasaulyje įrankių, skirtų profesionaliam medžio masyvo ir iš medienos gautų medžiagų, taip pat plastikų, spalvotųjų metalų ir kompozicinių medžiagų apdirbimui, gamintoja.