Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Koncernas VIKONDA
More about company »

Įrengimų derintojas (darbas Kėdainiuose)

Kėdainiai, Jonava, Kaunas - Koncernas VIKONDA

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių priežiūra/remontas;
  • Elektrinių/elektroninių įrengimų derinimas, reguliavimas, priežiūra;
  • Įrengimų automatikos ir mechanikos komponentų gedimų
šalinimas;
  • Naujų įrengimų montavimas, linijos aptarnavimas;

Reikalavimai

  • Domėjimasis technika, didelis noras mokytis, darbštumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulinti savo žinias ir įgūdžius modernioje, technologiškai pažangioje įmonėje;
  • Galimybę siekti karjeros;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Visas socialines garantijas;
  • Kompetenciją ir rezultatus atitinkantį darbo užmokestį.

Susisiekti telefonu 8 610 37021

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumą garantuojame.
Darbo vieta - Kėdainių konservų fabrikas.
Informacija apie Koncernas VIKONDA
17
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Mindaugas Snarskis