Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Nowadays Technologies“

Įrengimų eksploatacijos inžinierius (-ė)

1100-1300 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „Nowadays Technologies“

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrenginių priežiūros, techninio aptarnavimo, profilaktinių ir reglamentuotų patikrinimų bei remonto darbų planavimas, organizavimas, vykdymas ir kontrolė;
  • Pastatų ūkio, patalpų ir įrenginių (įrangos) funkcionalumo kontrolė ir priežiūros organizavimas;
  • Bendravimas su paslaugas ir medžiagas įrenginių remontui teikiančiomis įmonėmis;
  • Įrenginių techninės dokumentacijos tvarkymas ir apskaita;
  • Sandėlio likučių kontrolė ir žaliavų išdavimas gamybos darbuotojams;
  • Teritorijos priežiūra, tvarkos palaikymas.

Reikalavimai

  • Aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Priešgaisrinės ir darbo saugos reikalavimų išmanymas;
  • Rusų kalba – gebėjimas susikalbėti;
  • Darbo MS Office įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Iniciatyvumas, aktyvumas, tikslo siekimas, pasitikėjimas savimi, sugebėjimas priimti sprendimus, savarankiškumas, organizaciniai sugebėjimai, ambicingumas.

Privalumai:
  • Slėginių indų priežiūros meistro pažymėjimas;
  • Energetikos darbuotojo kvalifikacijos pažymėjimas.

Mes jums siūlome

  • Visas socialines garantijas;
  • Darbą jaunatviškame, draugiškame kolektyve.

Atlyginimas

1100-1300 €/mėn. į rankas

Tarptautininio kapitalo startuolis, užsiimantis naujos, unikalios technologijos inžineriniais sprendimais. Pagrindinė kompanijos veikla - aukštos technologijos gaminių kūrimas iš kompozitinių medžiagų.
Šiuo metu įmonė buria komandą, naujo produkto kūrimui.
informacija apie UAB „Nowadays Technologies“
2214 €
Vid. atlyginimas bruto
(45% didesnis už LT vidurkį)
5
Darbuotojų skaičius
10-20 tūkst. €
Pajamos 2020 m.