Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Įrengimų išvystymo inžinierius (-ė)

1500-1700 €/mėn. Į rankas
Panevėžys - UAB „Schmitz Cargobull Baltic“

Darbo pobūdis

Koordinuoti gamybinių linijų ir atskirų įrengimų pojektavimą bei montavimą;
Rengti technines užduotis gamybos linijų ar atskirų įrengimų konstravimui ir gamybai;
Derinti projektus su įrangos tiekėjais, vykdyti jų įgyvendinimą;
Rengti ir pristatinėti ataskaitas vadovybei.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis inžinerinis/techninis išsilavinimas;
Geras anglų kalbos mokėjimas;
Atsakingumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, gebėjimas dirbti komandoje.

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Papildomos apmokamos atostogos
Galimybę tobulėti ir augti profesionalų komandoje;
Rinkoje konkurencingą atlyginimą;
Papildomų naudų paketą;
Galimas nuotolinis darbas lanksčiu grafiku.

Pateikdami savo duomenis Jūs sutinkate, kad Schmitz Cargobull Baltic UAB juos tvarkytų kandidatų į darbo vietas atrankos tikslais. Pagrindu tvarkyti duomenis yra Jūsų sutikimas ir mūsų atliekami veiksmai prieš priimant sprendimą sudaryti darbo sutartį. Pasibaigus atrankos procesui, Jūsų asmens duomenys bus ištrinti ne vėliau kaip po 6 mėnesių, nebent sutikote, kad ilgiau saugotume Jūsų duomenis arba sudarėme sutartį. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo duotą sutikimą, taip pat teisę susipažinti su tvarkomais savo asmens duomenimis arba reikalauti juos ištaisyti ar ištrinti, reikalauti saugoti asmens duomenis jų kitaip netvarkant.

Atlyginimas

1500-1700 €/mėn. į rankas

Schmitz Cargobull Baltic UAB - viena iš Europos puspriekabių ir priekabų gamybos lyderių - koncerno Schmitz Cargobull AG - valdomų įmonių, ieško iniciatyvių, į rezultatą orientuotų darbuotojų, norinčių prisidėti prie priekabų ir puspriekabių gamybos plėtros Lietuvoje.
informacija apie UAB „Schmitz Cargobull Baltic“
2473 €
Vid. atlyginimas bruto
(62% didesnis už LT vidurkį)
631
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1919 €
25% uždirba 1919-2125 €
25% uždirba 2125-2504 €
25% uždirba nuo 2504 €