Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Putokšnis“
More about company »

Įrengimų operatoriai (-ės)

Šiauliai - UAB „Putokšnis“

Darbo pobūdis

  • Saugaus ir techniškai teisingo gamybos įrengimų naudojimo užtikrinimas ir eksploatacija;
  • Gamybos proceso kontroliavimas ir valdymas/optimizavimas;
  • Priskirtų pakuotojų darbo koordinavimas.

Reikalavimai

  • Ne žemesnis nei vidurinis, pageidautina techninis, išsilavinimas

Mes jums siūlome

  • Vertingą patirtį augančioje ir dinamiškoje kompanijoje;
  • Stabilų atlyginimą ir vertingus mokymus;
  • Savo kompetencijų ugdymo bei karjeros galimybes;
  • Jaunatviškų, profesionalių ir pozityvių kolegų kompaniją.

Tai viena pirmaujančių plastikinių pakuočių iš polietilentereftalato (PET) ir PET ruošinių gamintoja Baltijos šalyse, sėkmingai eksportuojanti savo produkciją į Vakarų, Centrinės ir Rytų Europos bei NVS šalis. Į profesionalią komandą kviečiame prisijungti operatorius (-es).
Informacija apie UAB „Putokšnis“
1622 €
Vid. atlyginimas bruto
(81% didesnis už LT vidurkį)
150
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 952 €
25% uždirba 952-1147 €
25% uždirba 1147-1651 €
25% uždirba nuo 1651 €
Vadovas: Dovydas Stulpinas