Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "People Link"
More about company »

ĮRENGIMŲ OPERATORIUS (-Ė)

500–1200 Eur
Klaipėda, Šilutė - UAB "People Link"

Įmonė siūlo:

  • Sąžiningą ir visad laiku mokamą atlyginimą – 500 – 1200€ „į rankas“ (priklausomai nuo patirties ir atsakomybių)
  • Komfortabilias darbo sąlygas – atvežimo į darbą paslauga, nuolaidas maitinimui vietoje, švarias patalpas ir patogius įrankius darbui atlikti
  • Apmokymus patirties neturintiems – kiekvienas į įmonę atėjęs darbuotojas gauna išsamius mokymus ir nuolatinę priežiūrą iš technologo/mentoriaus, siekiant padėti operatoriui (-ei) kuo greičiau pasikelti kvalifikaciją
  • Pozityvią aplinką darbe ir visad pagelbėti nusiteikusius kolegas
  • Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų
  • Karjeros galimybes Germanikoje arba kitose SBA grupės įmonėse

Darbo pobūdis:

  • Nuolatinis darbas su programuojamomis arba pusiau – programuojamomis staklėmis
  • Kokybės kontrolė
  • Darbas pamainomis

Operatoriai (-ės) Germanikoje yra labai vertinami, tad įmonės vadovai nuolat tobulina čia dirbančių žmonių sąlygas, reaguoja į pastabas ir atsiliepimus. Vienas iš kompanijos tikslų yra, kad čia dirbantys žmonės galėtų jaustis ramūs, turintys stabilią darbo vietą, tačiau nestovintys vietoje ir nuolat tobulėjantys.

Reikalavimai:

  • Patirtis gamyboje arba didelis noras dirbti šioje srityje
  • Darbštumas, komandiškumas ir atsakomybė
  • Profesinis arba aukštasis išsilavinimas būtų privalumas

Atlyginimas

500–1200 Eur atskaičiavus mokesčius

Germanika - jau 13 metų veikianti baldų gamybinė kompanija, priklausanti SBA grupei. Šiuo metu įmonėje dirba 550 žmonių ir tai yra vienas didžiausių ir moderniausių baldų fabrikų Lietuvoje. Per paskutinius 5 metus, įmonės pardavimai augo kelis kartus, o darbo aplinka ir gamybiniai pajėgumai buvo tobulinami sistemingai į juos investuojant. 2018 metais kompanija toliau sau keliasi ambicingus tikslus ir plečia savo jaunatvišką bei inovatyvią komandą. Darbo vieta - Sakūtėlių kaimas, pusiaukelė tarp Klaipėdos ir Šilutės (30 km. nuo Klaipėdos, 20 km. nuo Šilutės). Iš šių miestų kompanija darbuotojus į darbą atveža bei parveža nemokamai.