Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Personalas"
More about company »

Įrengimų operatorius (-ė)

Nuo 1500 Eur
Užsienis: Vokietija - UAB "Personalas"

Darbo pobūdis

Pieno perdirbimo įmonės gamybos linijos operatorius. Kompiuterio stebėjimas bei gamybos linijos priežiūra. Darbas vyksta trimis pamainoms slenkančiu grafiku.

Reikalavimai

Vokiečių kalba;
Higienos pasas;
Be žalingų įpročių;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
Atsakingumas;
Greita orientacija;
Panašaus darbo patirtis būtų privalumas.

Mes jums siūlome

Ilgalaikį darbą komandiruočių principu;
Pilną darbo etatą, galimybę dirbti viršvalandžius;
Nemokamą apgyvendinimą už 7 km. nuo darbo vietos;
Automobilį;
Sterilias ir ypatingai švarias darbo sąlygas;
Valandinį darbo atlyginimą (9e/h).

Atlyginimas

Nuo 1500 Eur atskaičiavus mokesčius
Su perspektyva didėti

UAB "Personalas" – personalo atrankos įmonė, teikianti žmogiškųjų išteklių valdymo paslaugas ne tik Lietuvoje, bet ir Europos sąjungos šalyse.

Pagrindinis įmonės tikslas – profesionaliai ir sparčiai atrinkti reikiamą darbuotoją mūsų klientams.
O darbuotojams norime pasiūlyti tinkamiausią darbą pagal jų įgytą kvalifikaciją. Suteikiame galimybę rinktis tarp trumpalaikių bei ilgalaikių darbo projektų. Siūlome įvairių specialybių darbus, suteikiame visas socialines garantijas, kad kiekvienas darbuotojas jaustųsi saugus ir užtikrintas, dirbdamas mūsų įmonėje.
Nuolat didiname darbuotojų skaičių turimuose projektuose, tad siūlome išbandyti visiems mūsų naujus darbo pasiūlymus.

Daugiau informacijos:
Tel.: 8 (315) .
www.uabpersonalas.lt
Facebook paskyra - UAB PERSONALAS.