Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Ūkininkas Vidmantas Kvedaras

ĮRENGIMŲ PRIEŽIŪROS PADALINIO VADOVAS

Nuo 1000 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai, Kaunas, Jonava - Ūkininkas Vidmantas Kvedaras

Darbo pobūdis

  • Gamybos įrangos priežiūros ir remonto organizavimas ir valdymas;
  • Dalių, reikalingų techninei įrangai, užsakymų ir pirkimo valdymas;
  • Organizuoti technikos skyriaus darbą ir užtikrinti kuo skubesnį įrengimų gedimų pašalinimą;
  • Užtikrinti nepertraukiamą gamybinių linijų ir technologinės įrangos darbą, mažinant techninius gedimus ir vykdant savalaikę planinę priežiūrą;
  • Užtikrinti teisingą ir saugų įrengimų naudojimą bei saugias gamybos darbuotojų darbo sąlygas;
  • Darbų paskirstymas pavaldiems darbuotojams;
  • Iškilusių problemų operatyvus ir racionalus sprendimas;
  • Dalyvavimas plėtros projektuose ir inovacijų diegime.

Reikalavimai

  • Elektros, automatikos, mechanikos sistemų išmanymas;
  • Aukštasis universitetinis išsilavinimas technikos srityje (energetika, mechanika, inžinerija ar kt.);
  • Ne mažiau 3m. profesinė ir vadovaujamo darbo patirtis;
  • Vadovavimo, bendravimo, planavimo ir organizaciniai įgūdžiai;
  • Komandinis darbas.

Mes jums siūlome

  • Įgyti patirties šiuolaikiškoje ir augančioje įmonėje;
  • Karjeros galimybes;
  • Nuo darbo rezultatų priklausantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. į rankas

Viena didžiausių Lietuvos daržovių auginimo ir apdorotos produkcijos gamybos įmonių Lietuvoje, turinti 20 metų verslo patirtį, investuojanti į pažangias technologijas, gaminanti bei parduodanti aukštos kokybės daržovių gaminius. Įmonėje dirba apie 150 darbuotojų, kurie pasižymi profesionalumu ir aukšta kvalifikacija.