Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ROL Lithuania“

ĮRENGIMŲ PRIEŽIŪROS SKYRIAUS VADOVAS (-Ė)

2200-3200 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „ROL Lithuania“

Darbo pobūdis

  • Atsižvelgiant į įmonės viziją ir veiklos kryptį įrenginių priežiūros skyriaus planų ir tikslų nustatymas.
  • Skyriui iškeltų tikslų įgyvendinimo ir užduočių įvykdymo laiku užtikrinimas.
  • Skyriaus ir pavaldžių žmonių efektyvaus darbo planavimas, užduočių paskirstymas, prioritetų nustatymas.
  • Periodinio aptarnavimo, remonto ir techninių problemų sprendimo organizavimas.
  • Atsakomybė už gamybos procese dalyvaujančios įrangos priežiūros procesą.
  • Skyriuje vykdomų pirkimų kontrolė.
  • Skyriaus darbuotojų ugdymas ir motyvavimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas mašinų/mechanikos/elektromechanikos inžinerijos srityje.
  • Nemažiau nei 2 metų patirtis vykdant įrenginių priežiūrą.
  • Vadovavimo komandai patirtis.
  • Patirtis organizuojant įrenginių remonto bei periodinio aptarnavimo darbus.
  • Geri anglų kalbos įgūdžiai.
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office).

Mes Jums siūlome visas priemones, reikalingas darbui, konkurencingą atlygį už indėlį į mūsų veiklą ir galimybes judėti į priekį kartu su mumis.

Atlyginimas

2200-3200 €/mėn. neatskaičius mokesčių

ROL Lithuania UAB – švedų kapitalo didžiausia ROL grupės dalis. Mes įgyvendiname viziją gerinti žmonių patirtis aplinkoje, kurioje gyvename, dirbame, perkame ir bendraujame.

Kompanijoje vystome ir teikiame kompleksinius prekybinės įrangos sprendimus ir gaminame mažmeninės prekybos įrangą. Taip pat esame vieni iš lyderiaujančių tiekėjų, pagaminančių didžiausią kiekį klientams pritaikytų elektrinių reguliuojamo aukščio stalų kojų sistemų. Be šių sričių, turėdami stiprų technologinį parką, teikiame klientams aukštos kokybės reikalavimus atitinkančias metalo apdirbimo paslaugas.

Įmonėje nuolat investuojame į įrangos bei procesų gerinimą, automatizavimą, efektyvumo didinimą, saugios ir sveikos darbo vietos kūrimą bei tvarumą palaikančius projektus.

Šiuo metu darbui ieškome naujų darbuotojų.
informacija apie UAB „ROL Lithuania“
2852 €
Vid. atlyginimas bruto
(87% didesnis už LT vidurkį)
505
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2208 €
25% uždirba 2208-2719 €
25% uždirba 2719-3250 €
25% uždirba nuo 3250 €