No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
ŽŪB „Nematekas“

Įrengimų priežiūros technikas

1000-1200 €/mėn. Į rankas
Kaišiadorys, Elektrėnai, Prienai - ŽŪB „Nematekas“

Darbo pobūdis

  • eksploatuojamų gamybos įrengimų priežiūra;
  • reagavimas į pranešimus dėl gedimų;
  • naujų įrengimų montavimas;
  • periodinis profilaktinių darbų atlikimas;
  • kitų vadovo pavestų užduočių vykdymas.

Reikalavimai darbuotojui

  • bazinės elektriko žinios;
  • noras mokytis ir tobulėti;
  • atsakingumas, greita reakcija;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;
  • techninis išsilavinimas (PRIVALUMAS)

Įmonė siūlo

  • asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes;
  • draugišką ir profesionalią komandą, kuri yra mūsų sėkmės pagrindas

Atlyginimas

1000-1200 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo kandidato patirties ir kompetencijų.

ŽŪB „Nematekas“ - viena didžiausių Lietuvoje mėsos perdirbimo įmonių. Šalies ir užsienio pirkėjams siūlome daugiau nei 250 pavadinimų skanių ir kokybiškų kiaulienos, jautienos, vištienos ir kalakutienos gaminių, o įmonės darbuotojams - atsakingą ir įdomų darbą, kuriame Jūsų lauks draugiškas ir profesionalus kolektyvas, nauji iššūkiai ir tobulėjimo galimybės.
See all ads of this company (9)
informacija apie ŽŪB „Nematekas“
436
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2021 m.