Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
HOLECTRON

Operatorė (-ius) prie užpylimo įrangos

1100-1950 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - HOLECTRON

Darbo pobūdis

  • Aliuminio profilių paruošimas užpylimui (patikrinimas, išvalymas);
  • Užpylimo įrenginio reguliavimas;
  • Gaminamos produkcijos kokybės užtikrinimas;
  • Dvi pamainos po 8 val. (savaitgaliai laisvi);
  • Darbo vieta - nuo vasario mėn. Salininkuose, iki vasario mėn. Naujojoje Vilnioje.

Reikalavimai darbuotojui

  • Pasižymi atsakingumu, kruopštumu, atidumu detalėms;
  • Gali palaikyti greitą darbo tempą neprarandant kokybės;
  • Gali dirbti pamainomis (dvi pamainos, savaitgaliai laisvi).
Patirtis dirbant prie gamybos įrengimų bus laikoma privalumu.

Įmonė siūlo

  • Sąžiningą darbo (tame tarpe ir viršvalandžių) apmokėjimą;
  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;
  • Neterminuota darbo sutartį ir stabilią darbo vietą;
  • Į tobulėjimą bei saugią darbo aplinką orientuotą darbo kultūrą;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes.

Atlyginimas

1100-1950 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galimos premijos ir priedai
HOLECTRON

HOLECTRON

"HOLECTRON” – viena iš lyderiaujančių LED apšvietimo gamybos įmonių Baltijos šalyse, savo produkciją eksportuojanti į JAV, Vidurio rytų valstybes bei Europos šalis. Mūsų tikslas – kurti tvarų, aplinką tausojantį LED apšvietimą.

Mūsų komanda – tai ambicingi profesionalai kuriantys, gaminantys ir parduodantys modernius, ilgaamžius, draugiškus aplinkai ir žmogui LED šviestuvus. Siekiame suburti geriausius ir ieškome atsakingų, iniciatyvių, į rezultatą orientuotų komandos narių, kuriems patiktų dirbi kompanijoje, orientuotoje į tvarumą ir naujausias technologijas.

„HOLECTRON” – tai UAB „ZAP grupės“ prekinis ženklas, stipriausiai augantis tarp Baltijos šalių LED gamintojų. Nori augti kartu? – Prisijunk!