UAB „Personalo valdymo sistemos“

Įrenginių mechanikas derintojas (-a)

1000-1500 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Šiauliai - UAB „Personalo valdymo sistemos“

Darbo aprašymas:

Įmonės pramoninių įrengimų ir mechanizmų darbo užtikrinimas;
Įrenginių ir mechanizmų techninė priežiūra;
Įrenginių ir mechanizmų profilaktinė priežiūra;
Įrenginių modernizavimas ir tobulinimas;
Darbas 3 pamainomis.

Reikalavimai:

Darbo patirtis technikos, įrengimų/hidraulikos mechanizmų remonto srityje ne mažiau 1 metai;
Darbo gamybos įmonėje patirtis – privalumas;
Gebėjimas surasti ir išspręsti gamybos įrangos problemas – privalumas;
Gebėjimas greitai įsisavinti naujoves, noras tobulėti.

Mes siūlome:

Galimybę realizuoti savo žinias, gebėjimus ir ugdyti asmenines kompetencijas;
Galimybę profesionaliai augti kartu su įmone;
Darbo užmokestis nuo 1000 € iki 1500 € neatskaičius mokesčių ir mokami priedai. Darbo užmokestis nustatomas individualiai atsižvelgiant į kandidato kvalifikaciją ir gebėjimą dirbti savarankiškai. Plačiau aptariamas ir sutariamas derybų su pasirinktu kandidatu metu.

Atlyginimas

1000-1500 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB “Personalo valdymo sistemos” klientas - gamybinė įmonė Šiauliuose kviečia prisijungti prie komandos įrenginių mechaniką derintoją.