UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“
More about company »

Įrenginių priežiūros inžinierius

Kaunas - UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“

Darbo pobūdis

Apie darbą
Šiuo metu mes ieškome gamybos įrengimų priežiūros techniko, kuris atliktų gamybos įrengimų techninę priežiūrą, įrangos gedimų šalinimą.

Įmonėje veikiančių įrengimų techninė priežiūra
Gedimų šalinimas
Gedimų analizė ir priemonių numatymas jiems išvengti
Naujų įrengimų montavimas

Reikalavimai

Laukiame Jūsų CV jeigu:
  • išmanote elektrotechniką
  • gebate skaityti techninius brėžinius
  • esate kruopštus

Mes jums siūlome

Galimybę dirbti įdomioje ir pilnoje iššūkių industrijoje
Nemonotonišką ir įdomų darbą
Profesinio tobulėjimo galimybes
Konkurencinga ir laiku mokamą darbo užmokestį;

Atlyginimas

Derybų klausimas

UAB “CARLO GAVAZZI INDUSTRI KAUNAS” -
tarptautinė kompanija, daugiau nei 15 metų gaminanti elektronikos/automatikos komponentus Lietuvoje ir eksportuojanti į įvairias pasaulio šalis. Šiuo metu įmonėje Kaune dirba 180 darbuotojų.
Esame nuolat tobulėjanti įmonė, diegianti gamybos procesų naujoves ir investuojanti į gamybos procesų tobulinimą bei darbuotojų ugdymą.
Informacija apie UAB „Carlo Gavazzi Industri Kaunas“
1259 €
Vid. atlyginimas bruto
(41% didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 952 €
25% uždirba 952-1046 €
25% uždirba 1046-1195 €
25% uždirba nuo 1195 €
Vadovas: Gianluigi Cascavilla