Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
ORLEN Service Lietuva, UAB

Šaltkalvis remontininkas (kompresorių remontui)

1600-2300 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Mažeikiai, Telšiai - ORLEN Service Lietuva, UAB

Darbo pobūdis

Pramoninių kompresorių remontas ir aptarnavimas;
Mechaninių pavarų remontas;
Kiti šaltkalvio darbai atliekant naftos pramonės įrenginių remontą.

Reikalavimai darbuotojui

Profesinis techninis išsilavinimas;
Panašaus darbo patirtis, privalumas;
Kvalifikaciją patvirtinantys pažymėjimai;
Krovinio kabinėtojo pažymėjimas, Nuo žemės valdomo tiltinio krano operatoriaus, pažymėjimai būtų privalumas;
Domėjimasis technika ir noras dirbti energetikos srityje;
Darbo patirtis, vykdant šaltkalviškus darbus naftos pramonės sektoriuje;
Gebėjimas skaityti techninius brėžinius ir taikyti profesinėje veikloje, bei praktikoje naudoti tikslias matavimo priemones;
Tikslumas, kruopštumas ir atsakomybė;
Patirtis remontuojant kompresorius ir reduktorius;
Gebėjimas dirbti komandoje ir atskirai;
Vairuotojo pažymėjimas (B kat.) - privalumas.

Įmonė siūlo

Laiku mokamą darbo užmokestį;
Iki 15 % darbo užmokesčio dydžio mėnesinę skatinimo priemoką;
Privalomus ir kvalifikacinius mokymus;
Įvairias papildomas naudas pagal Kolektyvinę sutartį;
Papildomą sveikatos draudimą;
Papildomą pensijos kaupimą III pensijų pakopos fonde;
Nuvežimą/parvežimą į/iš darbo bendrovės samdomais autobusais;
Draugišką kvalifikuotą kolektyvą;
1600,00 – 2300,00 Eur dydžio darbo užmokestį neatskaičius mokesčių. Darbo užmokesčio dydis priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos, kompetencijų ir darbo patirties.

Atlyginimas

1600-2300 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Atlyginimas svyruoja 15 % atsižvelgiant į taikomą mėnesinę priemoką.

UAB „ORLEN Service Lietuva" savo veiklą vykdo ilgiau nei 14 metų. Bendrovė atlieka elektros ir matavimo prietaisų, įrenginių įvedimą į eksploatacija, priežiūrą, remontą, mechanikos įrengimų remontą, apžiūrą; projektavimo darbus; teritorijos ir patalpų priežiūros darbus. Daugiau informacijos www. orlenservice.lt
informacija apie ORLEN Service Lietuva, UAB
2749 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
336
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2303 €
25% uždirba 2303-2672 €
25% uždirba 2672-3095 €
25% uždirba nuo 3095 €