Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "CRAFT bearings"
More about company »

IS administratorius (-ė)

Kaunas - UAB "CRAFT bearings"

Darbo pobūdis

  • Įmonės IT infrastruktūros ir vartotojų darbo vietų palaikymas;
  • Esamų sistemų priežiūra ir vystymas (Navision, SharePoint, ActiveDirectory ir kt.);
  • IS gedimų diagnozavimas ir šalinimas, testavimas, diegimas;
  • Instrukcijų, aprašymų rengimas vartotojams (esant poreikiui);
  • Vartotojų konsultavimas IS klausimais, iškilusių problemų sprendimas;
  • Bendravimas su IS diegėjais (užduočių rengimas, proceso kuravimas ir pan.);
  • Dalyvavimas įmonės IT projektuose, siūlymų teikimas.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (IT, taikomoji matematika ar pan.);
  • 1-2 metų panašaus darbo patirtis (IS vystymo projektuose prekybinėje įmonėje - privalumas);
  • Labai geros MS Windows, MS Excel, MS Office žinios (MS Access, Office 365 - privalumas);
  • Kompiuterių ir jų komponentų, tinklų, (duomenų bazių išmanymas, bazinės programavimo žinios – privalumas);
  • Techninės anglų kalbos žinios;
  • Organizuotumas, iniciatyvumas, komunikabilumas, analitinis mąstymas, derybiniai įgūdžiai.

Mes jums siūlome

  • Galimybę tobulėti, kelti kvalifikaciją;
  • Stabilų atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus;
  • Kompetentingus vadovus bei draugiškus kolegas;
  • Darbą puikiame ofise, kaupiamąjį draudimą, renginius, maitinimą.

UAB „CRAFT bearings“ – Lietuviško kapitalo, įvairios paskirties guolių gamintoja. Jos produkcija sėkmingai naudojama žemės ūkio, technologinių įrenginių, lengvosios ir maisto, buitinių prietaisų, naftos, dujų bei metalų pramonėse. Šiuo metu įmonė yra viena iš lyderiaujančių Rusijoje, Kazachstane, Baltarusijoje, Ukrainoje, Rumunijoje bei Lenkijoje. Taip pat savo produkciją tiekia į 24 Europos valstybes, Šiaurės ir Vakarų Afriką bei Pietų Amerikos ir Ramiojo vandenyno šalis.
Informacija apie UAB "CRAFT bearings"
1883 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
47
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1342 €
25% uždirba 1342-1526 €
25% uždirba 1526-1878 €
25% uždirba nuo 1878 €
Vadovas: Vygantas Rimgaila