Lietuvos centrinė kredito unija

IS analitikas (-ė)

1750-3150 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - Lietuvos centrinė kredito unija

Darbo pobūdis

  • Kredito unijų veiklos procesų ir poreikių analizė
  • Internetinės bankinės sistemos, skirtos kredito unijoms ir jų klientams, reikalavimų specifikacijų ir procesų rengimas

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas (informatikos, matematikos srityje)
  • Sistemų kūrimo ir darbo komandoje patirtis
  • Sistemų modeliavimo įgūdžiai (UML, MagicDraw)
  • Analitinis mąstymas ir kruopštumas

Jums siūlome

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu Papildomos apmokamos atostogos
  • Kiekvienais metais peržiūrimą atlygį ir metinius priedus atsižvelgiant į darbo pasiekimus, įmonės rezultatus ir kt. veiksnius
  • Lankstų darbo laiko grafiką, nuotolinio darbo galimybes, papildomas atostogų ir savanorystės dienas
  • Galimybę dirbti nuotoliu, mėnesį laiko iš bet kurios Europos šalies
  • Finansinę paramą arba premiją esant svarbiems gyvenimo įvykiams
  • Profesinio tobulėjimo ir saviraiškos galimybes, šiuolaikiškai įrengtą ofisą ir darbo vietą
  • Šventes ir kitus renginius įmonės darbuotojams

Atlyginimas

1750-3150 €/mėn. neatskaičius mokesčių
Galutinis darbo užmokestis priklausys nuo kandidato darbo patirties ir kompetencijos.
Konfidencialumą garantuojame. Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.

Lietuvos centrinė kredito unija – didžiausia centrinė kredito unija Lietuvoje. Sukaupusi ilgametę patirtį, organizacija šiuo metu vienija 45 savo nares – kredito unijas kurios teikia visas svarbiausias finansines paslaugas fiziniams ir juridiniams asmenims, ūkininkams, vietos savivaldos institucijoms bei kitoms organizacijoms.
informacija apie Lietuvos centrinė kredito unija
3238 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
99
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2112 €
25% uždirba 2112-2663 €
25% uždirba 2663-3931 €
25% uždirba nuo 3931 €