Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
ATEA grupė
More about company »

IS PROGRAMINIŲ SPRENDIMŲ ANALITIKAS (-Ė)

Vilnius - ATEA grupė

Darbo pobūdis

IS programinių sprendimų vystymas, pritaikymas ir palaikymas.
Bendradarbiavimas su verslo ir instituciniais klientais;
Klientų poreikių analizė, optimalaus sprendimo paieška ir konsultavimas;
Techninių ir komercinių pasiūlymų klientams bei konkursams rengimas;
Įgyvendinamų projektų vykdymo kontrolė.

Reikalavimai

Aukštasis išsilavinimas IT ar vadybos srityse.
Ne mažiau 2 metų pardavimų arba konsultavimo patirtis IT sektoriuje.
IT rinkos, IS kūrimo paslaugų ir sprendimų išmanymas;
Puikūs bendravimo ir komandinio darbo įgūdžiai, atsakingumas, punktualumas ir nuoseklumas.
Anglų kalbos žinios ir geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Mes jums siūlome

Įdomų ir atsakingą darbą profesionaliame kolektyve.
Tobulėjimą ir kvalifikacijos kėlimą (kvalifikaciniai egzaminai ir sertifikatai).
Reguliarų darbo įvertinimą pagal kvalifikaciją ir rezultatus.
Asmeninio augimo perspektyvas dirbant komandoje su
aukščiausio lygio komanda.
ATEA grupė

ATEA grupė

ATEA – didžiausias Baltijos šalyse informacinių technologijų sprendimų ir paslaugų teikėjas. Mes teikiame savo klientams produktus, paslaugas bei sprendimus IT infrastruktūrai, taikomosioms programoms, objektų bei sistemų saugumui. ATEA Grupė yra pirmaujanti IT infrastruktūros sprendimų teikėja visose Šiaurės ir Baltijos šalyse. ATEA akcijos yra kotiruojamos Oslo Vertybinių Popierių Biržoje, o Grupės apyvarta sudaro apie 9 mlrd. Litų.