UAB „Dotnuva Baltic“

IŠMANIOSIOS ŽEMDIRBYSTĖS PRODUKTŲ VADYBININKAS

800-1200 €/mėn. Į rankas
Kėdainiai - UAB „Dotnuva Baltic“

Darbo pobūdis

JŪSŲ ATSAKOMYBĖS SRITYS BŪTŲ:
  • Išmanaus ūkininkavimo produktų strategijos formavimas ir įgyvendinimas;
  • Kuruojamų produktų (GPS, išmani IT įranga žemės ūkiui) įvedimas į rinką;
  • Ryšių palaikymas su esamais ir potencialiais klientais pristatant išmanaus ūkininkavimo privalumus;
  • Kartu su pardavimų komanda dalyvauti pardavimo procese;
  • Nuolatinis domėjimasis išmanaus ūkininkavimo sprendimais;
  • Derybos su tiekėjais bei santykių palaikymas ir vystymas;
  • Įmonės nustatytų pardavimo tikslų vykdymas;
  • Dalyvavimas parodose;
  • Rinkos analizė ir reagavimas į konkurencinės aplinkos pasikeitimus;
  • Bendradarbiavimas su kitais įmonės padaliniais siekiant didinti įmonės veiklos efektyvumą.

Reikalavimai darbuotojui

MES TIKIMĖS, KAD JŪS:
  • Turite aukštąjį išsilavinimą inžinerijos srityje;
  • Turite ne mažesnę kaip 3 metų patirtį dirbant su išmaniosiomis technologijomis ir sprendimais;
  • Darbo patirtis su išmaniąja žemės ūkio technika būtų privalumas.
  • Nuolat domitės naujovėmis;
  • Esate energingas, aktyvus, puikiai komunikuojate tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Gebate priimti racionalius sprendimus, reaguojant į situaciją;
  • Turite puikius planavimo ir darbo organizavimo įgūdžius;
  • Sklandžiai bendraujate anglų ir rusų kalbomis tiek žodžiu tiek raštu;
  • Turite stiprius darbo kompiuteriu įgūdžius (MS Office);
  • Turite vairuotojo pažymėjimą.

Įmonė siūlo

MES SIŪLOME:
  • Įdomų, atsakingą bei nuolatinio tobulėjimo reikalaujantį darbą;
  • Galimybę dalyvauti kompanijos vystymo procesuose;
  • Kolegų komandą, pasiruošusią kartu siekti bendro tikslo;
  • Motyvuojantį darbo užmokestį.

Atlyginimas

800-1200 €/mėn. į rankas
Konkretus darbo užmokestis siūlomas atsižvelgiant į darbo patirtį ir kompetenciją. Prie darbo užmokesčio gali būti mokama kintamoji atlygio dalis, priklausanti nuo darbo rezultatų.

AB Akola group įmonė UAB "Dotnuva Baltic" daugiau nei 25 metus užsiima prekyba nauja ir naudota žemės ūkio technika bei atsarginėmis dalimis, įvairaus dydžio grūdų valymo, džiovinimo ir sandėliavimo kompleksų projektavimu, gyvulininkystės fermų projektavimu, statyba ir rekonstrukcija.

Jūsų asmens duomenys, pateikti gyvenimo aprašyme bei kituose dokumentuose, bus renkami, tvarkomi ir saugomi vadovaujantis Bendruoju duomenų apsaugos reglamentu.
informacija apie UAB „Dotnuva Baltic“
2740 €
Vid. atlyginimas bruto
(80% didesnis už LT vidurkį)
165
Darbuotojų skaičius
>100 mln. €
Pajamos 2023 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 2000 €
25% uždirba 2000-2516 €
25% uždirba 2516-3026 €
25% uždirba nuo 3026 €