Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Būsto automatika“

Išmaniųjų namų inžinierius (-ė) / programuotojas (-ą)

700-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Būsto automatika“

Darbo pobūdis

Jei domiesi išmaniomis technologijomis, nori pažinti, kas yra KNX bei sieki tapti geriausiu išmaniųjų namų ekspertu - prisijunk!

Drauge su mūsų inžinieriais įgyvendinsi automatikos projektus - planuosi, programuosi, testuosi bei užtikrinsi nepriekaištingą išmaniųjų namų sprendimų kokybę.
Nuolatos sieksi nustebinti klientą, surasdamas ir įgyvendindamas naujus funkcionalumus.

Reikalavimai

Turi aukštąjį išsilavinimą technologijų srityje, ar esi paskutinio kurso studentas (-ė);
Esi iniciatyvus (-i) ir greitai mokaisi;
Turi patirties dirbant su išmanių įrenginių komunikacijos protokolais - BACnet, ModBus, KNX, DALI ir pan. (Privalumas).

Mes jums siūlome

Nuolatinį Tavo tobulėjimą užtikrins stipri ir ambicinga komanda, parodos užsienyje bei žengimas koja kojon su naujausiomis pasaulio technologijomis. Dirbsi jaunoje ir energingoje komandoje, kur atlygis tiesiogiai priklauso nuo rezultatų bei visos karjeros galimybės Tavo rankose!

Atlyginimas

700-1500 €/mėn. į rankas
Darbo užmokestis priklauso nuo patirties ir darbo rezultatų.

informacija apie UAB „Būsto automatika“
1578 €
Vid. atlyginimas bruto
(4% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2020 m.