Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Išmokų kontrolės vyriausiasis (-ioji) specialistas (-ė)

Nuo 1504 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - Vilniaus miesto savivaldybės administracija

Darbo pobūdis

Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Socialinių išmokų skyriuje Išmokų kontrolės poskyryje laukia veikla susijusi su LR įstatymais nustatytų piniginės socialinės paramos, išmokų bei kompensacijų skyrimo kontrole.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis universitetinis sociologijos, teisės, socialinio darbo arba ekonomikos krypties išsilavinimas ( bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija.

arba:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas ( bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija ir ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis kontrolės srityje.

arba:

Aukštasis universitetinis išsilavinimas ( bakalauro kvalifikacinis laipsnis) arba jam lygiavertė aukštojo mokslo kvalifikacija ir ne mažiau kaip 1 metų darbo patirtis piniginės socialinės paramos srityje.

Mes jums siūlome

  • patyrusių kolegų ir ugdančių vadovų pagalbą;
  • kvalifikacijos tobulinimo galimybes;
  • darbuotojų sveikatos draudimą;
  • galimybę dirbti nuotoliniu būdu;
transporto alternatyvas;
  • papildomas motyvacines priemones skirtas tik mūsų darbuotojams.

Atlyginimas

Nuo 1504 €/mėn. neatskaičius mokesčių
už gerus darbo rezultatus gali būti skiriami papildomi priedai/ vienkartinės išmokos

Kurti šiuolaikišką miestą, įgyvendinti atsakingus projektus bei džiaugtis akivaizdžiai matomais miesto pokyčiais – tai mus skatina ir toliau siekti vis daugiau ir geriau vilniečių labui.
informacija apie Vilniaus miesto savivaldybės administracija
2679 €
Vid. atlyginimas bruto
(76% didesnis už LT vidurkį)
1048
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1869 €
25% uždirba 1869-2530 €
25% uždirba 2530-3242 €
25% uždirba nuo 3242 €